Краплі Антиглист Форте від паразитів

190 грн.

Всього за 4 тижні застосування препарату відбувається повне очищення організму і відновлення уражених тканин. Крім того, Антиглист Форте має також антисептичну, протизапальну і тонізуючу дію.

Артикул: 2010 Категорія: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 45 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Гельмінтози далеко не завжди діагностуються вчасно, а лікуються з великими труднощами. Радимо не пропустити краплі від паразитів Антиглист Форте, які швидко виведуть загарбників з організму. Вони працюють на різних стадіях захворювання і не шкодять людям, підхопившим причепливу інфекцію. Останній нюанс особливо важливий, адже звичайні протипаразитарні таблетки досить токсичні. В даному випадку вам нема чого боятися — під час проведеного курсу здоров’я зміцниться і стане менш вразливим, що допоможе нормалізувати самопочуття і відбити нові загрози.

Комплексна дія препарату Антиглист Форте

При використанні новинки можна розраховувати не тільки на повне винищення різних видів хробаків. Вона бере на себе і відновну частину, про яку зовсім не дбають інші ліки. Корисні властивості продукту такі:

 • Умертвіння паразитів, їх личинок і яєць.
 • Виведення залишків паразитичної життєдіяльності з організму.
 • Придушення гнійних і запальних процесів.
 • Прискорення регенерації уражених тканин.
 • Нормалізація функцій внутрішніх органів.
 • Масштабне оздоровлення травної системи.
 • Зміцнення імунітету.
 • Поліпшення стану шкіри — очищення від прищів, надання приємного кольору і т.д.

При систематичному прийомі засобу від глистів Антиглист Форте дуже скоро зникнуть болі в районі шлунка, нудота, мігрені і алергічні реакції. Позитивна динаміка остаточно підтвердить паразитарне походження проблем і правильність вибору підтримуючого препарату.

Чим породжена сила медикаменту?

Вчені зуміли об’єднати безпечність для людини і згубність для гельмінтів, взявши за основу натуральну сировину. Її обробляють щадними методами, що дозволяє перенести всю користь в кінцевий продукт. Далі ми перерахуємо головні інгредієнти антипаразитарних крапель Антиглист Форте:

 1. Безсмертник. Лікує глистяні інвазії різного ступеня тяжкості, піклується про профілактику.
 2. Ромашка. Знімає запалення, прибирає подразнення слизової і шкіри.
 3. Золототисячник. Розщеплює хвороботворних збудників, впорядковує функціонування постраждалих систем.
 4. Крушина. Оздоровлює кишечник і шлунок, покращує стан мікрофлори.
 5. Пижмо. Його включили до складу крапель Антиглист Форте для очищення від глистів та усунення наслідків їх перебування в організмі.
 6. Полин. Перезапускає обмін речовин, забезпечує нормальне переварювання їжі.

Кожен інгредієнт важливий для загального результату. При злитті в одне ціле виникає синергетична реакція, яка збільшує підсумковий потенціал в кілька разів. З таким союзником грізний ворог отримає гідну відсіч!

Вигідні відмінності новинки

Крім органічного походження і комплексного охоплення, краплі від паразитів Антиглист Форте мають і інші сильні сторони, які ставлять їх на особливе місце. Ось найбільш яскраві переваги:

 • Продаж без рецепта і попередньої зустрічі з лікарем.
 • Біодоступна форма випуску.
 • Відсутність неприємного смаку і запаху.
 • Недопущення звикання або залежності.
 • Тривала дія, що не обмежується межами курсу.
 • Демократична вартість.

А ще відзначимо зручний спосіб придбання засобу. Ви можете купити Антиглист Форте дистанційно, вдавшись до послуг нашої фіто-аптеки. Для цього потрібно відправити заявку з сайту і підтвердити замовлення по телефону, коли оператор зв’яжеться з вами. Доставка займає лічені дні, тому допомога надійде вчасно.

Країна виробництва

Бразилія

Тип

протипаразитарні препарати

Форма випуску

краплі у флаконі

Об'єм

30 мл

Термін зберігання

24 міс.

Відгуки

Відгуків поки що немає.

Додати відгук