Капсули Brain Booster для пам'яті і уваги

205 грн.

При регулярному вживанні препарату pначно підвищується здатність до навчання; пам'ять загострюється - і короткочасна, і довгострокова; состерігається приплив оригінальних ідей, зростає концентрація, а розумовий функціонал розширюється.

Артикул: 4160 Категорія: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 45 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Мозкова активність може просідати через найрізноманітніші причини. Якими б не були початкові передумови, капсули для покращення пам’яті і уваги Brain Booster допоможуть виправити ситуацію. Універсальний засіб підніме розумовий потенціал на недосяжну висоту. Він не зашкодить внутрішнім органам і не викличе алергічних реакцій, що розширює можливості його застосування. Випробувавши розробку, ви скоро переконаєтеся в тому, наскільки вона хороша, і навчитеся ефективно вирішувати найскладніші питання — навчальні, робочі та життєві.

Чого очікувати від препарату?

Всі ми знаємо, що в звичайних умовах мозок функціонує далеко не на повну потужність, а всього лише на десяту частину. Тим часом іноді не завадило б додати хоча б кілька відсотків до базових характеристик. З капсулами Brain Booster ця мрія нарешті стала дійсністю. Інноваційний комплекс не просто підштовхує розумові процеси. Він володіє широкою дією:

 • Покращення короткострокового запам’ятовування.
 • Стимуляція довготривалої пам’яті.
 • Забезпечення повної зосередженості і граничної концентрації.
 • Усунення забудькуватості.
 • Одночасна робота над декількома завданнями.
 • Нормалізація режиму неспання і сну.
 • Поліпшення рухової координації.
 • Підвищення витривалості.

Отже, препарат для покращення уваги і пам’яті BrainBooster виглядає вельми гідно. Настільки багатий набір корисних якостей — аж ніяк не голослівне твердження. Кожна із згаданих властивостей підтверджена в ході клінічних досліджень, що завершилися беззастережним успіхом. Вчені зі світовим ім’ям були приємно здивовані, побачивши реальні результати застосування новинки, і з упевненістю рекомендували її до вживання.

Які компоненти увійшли до складу капсул Brain Booster?

Великим плюсом новітнього продукту став його натуральний склад. Невід’ємними частинами формули, що лежить в основі капсул для поліпшення пам’яті і уваги Brain Booster, послужили такі речовини:

 • Муміє. Відновлює тканини мозку, оновлює їх на клітинному рівні, зміцнює судини, пригнічує запалення, які стримують розумову активність.
 • Кам’яне масло. Відповідає за регенераційні процеси, приводить весь організм в тонус, лікує хронічні хвороби шлунково-кишкового тракту, нирок і печінки.
 • Панти марала. Впорядковують головні показники життєдіяльності (глюкозу, тиск і т.д.), збільшують працездатність.
 • Екстракт ромашки. Цей інгредієнт капсул Brain Booster усуває судинні спазми, покращує кровообіг і нормалізує обмінні функції.

Хімічні складові не були задіяні, що порадує всіх, хто намагається обходитися без сильнодіючих медикаментів з їх побічними ефектами і перевантаженням основних систем організму. Навіщо ризикувати, якщо є безпечні способи прокачати мізки і зробити їх більш функціональними?

Додаткові переваги

Основні сильні сторони проодукту — комплексне охоплення і органічна рецептура — дозволяють скласти загальне уявлення про препарат BrainBooster. Однак і інші деталі, які здатні зробити картину більш повною і об’ємною, не варто випускати з уваги. Цінними аргументами на користь засобу можуть стати такі фактори:

 • Стрімкий розвиток позитивної динаміки — вона намітиться з перших же днів.
 • Безрецептурна реалізація — новинку легко придбати, не звертаючись до медиків.
 • Демократична вартість — майбутні вкладення не спустошать кишеню.
 • Відсутність вікових обмежень — капсули для покращення пам’яті і уваги Brain Booster можуть стати в нагоді і молодій, і літній аудиторії.
 • Стійка дія — користь зберігається на тривалий період часу.

Перелік не є вичерпним. Судячи зі схвальних відгуків, при прийомі продукту знаходяться і інші важливі для користувачів риси, які охоче діляться своїми відкриттями один з одним. Популярність розробки зростає без всякого рекламного підкріплення, що зайвий раз доводить її ефективність і практичність

Переходимо до застосування капсул Brain Booster

Перспективний препарат підійде практично всім, крім людей з індивідуальною непереносимістю. А найбільш істотну віддачу від прийому комплексу отримають працівники розумової праці, студенти, любителі інтелектуальних ігор, поліглоти і інші споживачі, які не бажають миритися зі штучними обмеженнями розумового потенціалу.

Перед прийомом капсул для пам’яті і уваги Brain Booster прочитайте відповідну інструкцію. Вона містить не тільки теоретичну інформацію, а й практичні вказівки:

 • Вживають по 1 капсулі під час їжі.
 • Періодичність застосування – 2 рази на добу.
 • Тривалість курсу складає від двох тижнів і залежить від ваших цілей.

Як ми вже розповідали вище, позитивні зміни не забаряться проявитися. Спочатку в них буде важко повірити, а потім максимальна продуктивність стане нормою і правилом на кожен день.

Тим, хто вже загорівся ідеєю купити Brain Booster, свої послуги пропонує фіто-аптека Wialex. Робота ведеться дистанційно, що позбавляє і від зайвих клопотів, і від надлишкових витрат. Надішліть онлайн-заявку вже сьогодні — і через лічені дні можна буде влаштувати справжній мозковий штурм!

Країна виробництва

Індія

Тип

препарати для покращення пам'яті і уваги

Форма випуску

капсули в банці

Кількість

10 капсул

Термін зберігання

24 міс.

Відгуки

Відгуків поки що немає.

Додати відгук