Краплі від простатиту Anti Prostatit Max

229 грн.

Пригнічують запалення передміхурової залози. Усувають спазми і болі, забезпечують вільний відтік сечі, зменшують передміхурову залозу до звичайних розмірів. Підсилюють статевий потяг і зміцнюють ерекцію.

Артикул: 5022 Категорія: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 45 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Краплі від простатиту Anti Prostatit Max нормалізують обмінні процеси на клітинному рівні, покращують кровопостачання тканин, вирівнюють гормональний фон.

Препарат став неймовірно популярний серед чоловіків зрілого та похилого віку, оскільки засіб безпечний і не викликає звикання. Краплі ефективно справляються з сечостатевими розладами вікового характеру і відновлюють репродуктивні функції в рекордно короткий термін.

Переваги крапель Anti Prostatit Max

Засіб справляється не тільки з ознаками сечостатевих розладів у чоловіків, але і попереджає можливі ускладнення, до яких можна віднести імпотенцію, безпліддя, рак передміхурової залози. Препарат виграє перед антибактеріальними засобами, часто використовуваними при простатиті. Краплі Анти Простатит Макс діють м’яко і не формують звикання. Засіб безпечний і не взаємодіє з іншими лікарськими препаратами, що розширює можливості класичної терапії.

Препарат має органічний склад, добре засвоюється організмом і не має потенційної шкоди. Anti Prostatit Max – універсальний засіб, який підходить до застосування чоловіками будь-якого віку. Препарат на натуральній основі володіє синергетичною дією і гарантує стабільний результат, незалежно від ступеня тяжкості захворювання.

Метод дії

До складу лікувального засобу входять натуральні компоненти рослинного походження. Використовувати краплі від простатиту Анти Простатит Макс необхідно при перших ознаках захворювання, що дозволить вчасно призупинити розвиток хвороби і відновити репродуктивні функції. Але і при прогресуючому простатиті цілющі краплі мають неоціненну користь. Повне відновлення при простатиті початкової і середньої стадії спостерігається вже через 3-4 тижні.

Препарат діє в кількох напрямках:

  • усуває запалення;
  • знімає біль;
  • відновлює сперматогенез;
  • покращує якість сперми;
  • підвищує витривалість і працездатність;
  • підсилює кровообіг.

Застосування крапель Anti Prostatit Max

Засіб приймають двічі на день перед їжею, розводячи по 5 крапель у склянці води. Тривалість терапії становить 3 тижні. Після перерви лікувальний курс можна повторити.

Країна виробництва

Індія

Тип

препарати для регуляції сечостатевої функції у чоловіків

Форма випуску

краплі у флаконі

Об'єм

30 мл

Термін зберігання

24 міс.

Відгуки

Відгуків поки що немає.

Додати відгук