Препарат від вальгуса Orthofix

209 грн.

Миттєво позбавляє від болю, знімає набряк. Відновлює функції зв'язок, сухожиль і м'язів стопи. Повертає природну форму пальцям і суглобу.

Артикул: 4179 Категорія: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 45 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Стопа, зіпсована так званою «кісточкою», цілком може повернутися до правильної форми. Використовуючи засіб від вальгуса OrthoFix, ви вирішите це питання. Препарат завжди виправдовує очікування споживчої аудиторії, яка складається переважно з жінок. Впадаючий в око дефект заподіює чимало клопотів, оскільки викликає сильні болі, забирає легкість ходи і загрожує подальшим погіршенням. Скоро ці та інші неприємності залишаться в минулому — ніжки набудуть нормального вигляду і вже не втратять свою красу.

Як працює препарат від вальгуса ОртоФікс?

Головною перевагою перспективної розробки вважається дія, спрямована проти вальгусного викривлення, першопричини всіх бід. Коли передумова буде нейтралізована, потворна опуклість теж зникне. Що ж стосується конкретних властивостей комплексу, то вони такі:

 • Якісне знеболення.
 • Зменшення набряклості.
 • Погашення запалення.
 • Покращення стану зв’язок, м’язів і сухожиль.
 • Позбавлення від шишки.
 • Регенерація тканин.
 • Виведення зайвої рідини.
 • Профілактика ускладнень.

Взявши на замітку засіб від вальгусної деформації стопи OrthoFix, ви неодмінно досягнете мети. Він м’яко коригує проблемне місце і не дає збитися зі шляху. Медичні дослідження показали, що більш ніж в 90% випадків від кісточки не залишається і сліду.

Ще однією відмінною особливістю препарату OrthoFix є його накопичувальна дія. При кожному наступному застосуванні його ефективність все більше зростає. Тому рекомендується регулярне щоденне використання протягом рекомендованого курсу.

З чого складається Orthofix?

Сьогодні лікувальні методики стрімко змінюються — шкідлива хімія поступово виходить з ужитку, а замість неї все ширше застосовуються натуральні добавки. Препарат від вальгуса OrthoFix став наочним відображенням показової тенденції. Його компонентами стали:

 1. Кала намак. Містить цінні мінерали та інші мікроелементи, прибирає припухлість, займається регенерацією тканин.
 2. Мурашина кислота. Покращує циркуляцію крові, забезпечує тканини поживними речовинами.
 3. Філлантус нірурі. Вирівнює кількість сечової кислоти і синовіальної змазки, що дозволяє відновити проблемний суглоб.
 4. Магнезіум. Його включили в рецептуру препарату від вальгуса ОртоФікс для захисту від судом і поліпшення нервово-м’язової провідності.
 5. Озокерит. Бореться зі спазмами та запаленнями, стимулює місцеві обмінні процеси.
 6. Марена. Виводить урати, фосфати і оксалати, які погано впливають на суглоби.

Ретельно підібрані складові справляються і з легкими ситуаціями, і з запущеними випадками. Вони підсилюють корисність один одного, що призводить до істотного збільшення загального потенціалу.

Практичні аспекти

Випуск в саше-пакетиках підвищує привабливість засобу від вальгуса OrthoFix. Під час курсу не потрібно возитися з точним розрахунком дозування — все необхідне міститься в ретельно відміреній порції. Лікувальна програма передбачає наступні правила:

 1. Налийте в таз гарячу воду (температура повинна бути терпимою).
 2. Розчиніть в рідині вміст одного саше.
 3. Занурте ноги на 15-20 хвилин.
 4. Також з препаратом ОртоФікс роблять примочки, розводячи суху суміш з пакетика в невеликому об’ємі води.
 5. Кашкоподібна маса наноситься безпосередньо на шишку і залишається на 10-15 хвилин.

При регулярному проведенні процедур результати не забаряться проявитися. Курсове застосування сприяє закріпленню досягнень і зміцненню здоров’я ніг.

Наша фіто-аптека Wialex пропонує купити OrthoFix за мінімальною ціною. Ми не обтяжуємо підсумкову вартість роздрібними надбавками, що робить продукт доступним для всіх. А якість сервісу і строки доставки приємно здивують навіть найвибагливіших споживачів.

Країна виробництва

ОАЕ

Тип

препарати для лікування вальгусної деформації стопи

Форма випуску

порошок в саше-пакетиках

Кількість

7 саше по 3 г

Термін зберігання

24 міс.

Відгуки

Відгуків поки що немає.

Додати відгук