Спрей для суглобів Orihiro

199 грн.

Моментально блокує біль і знімає дискомфортні відчуття, відновлює уражену структуру кісток, ззнімає набряки і перешкоджає їх подальшому утворенню, розбиває запущені відкладення солей.

Артикул: 4066 Категорія: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 45 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Хвороби суглобів дуже болісні. Через них доводиться скорочувати рухову активність до мінімуму і відмовлятися від багатьох улюблених занять. Застосовуючи спрей Orihiro, ви швидко усунете всі прояви недуги і зможете повернутися до нормального життя з розвагами і спортом. За своєю ефективністю препарат помітно перевершує безліч засобів.

Комплексна дія

Опорно-руховий апарат з часом зношується. Особливо сильному тиску піддаються суглоби і зв’язки, які страждають через травми, інтенсивні навантаження і інші чинники. При виникненні дискомфорту люди часто обмежуються прийомом знеболюючих і місцевої обробкою, але з часом ці способи допомагають все менше. Спрей для відновлення суглобів Orihiro діє зовсім інакше, вирішуючи проблеми комплексно. На тлі використання препарату ви швидко помітите зміни на краще, які виражаються в наступному:

 • Зняття запалення.
 • Зменшення хворобливості.
 • Усунення набряків.
 • Відновлення хрящів.
 • Запобігання сольових відкладень.
 • Профілактика повторних порушень.

Можливості спрею дуже широкі за рахунок того, що активні речовини потрапляють прямо в суглоб. Вони виправляють деформовані тканини і покращують функціонування ключових вузлів організму.

Склад спрея Orihiro

Великою перевагою нового засобу є його натуральні складові. Сама сила природи візьметься за зцілення ваших суглобів і, будьте впевнені, впорається з цим завданням. У число ключових компонентів входять:

 1. Глюкозамін. Застосовується при артрозах і артритах для відновлення пошкоджених ділянок.
 2. Хондроїтин. Сприяє виробленню гіалуронової кислоти, що підтримує здоров’я хрящів.
 3. Японський цикорій (якусісо). Разом з іншими інгредієнтами спрею Оріхіро він нормалізує обмін речовин в хрящових тканинах, прибирає запальний процес.
 4. Гингко білоба. Знімає біль при загостреннях проблеми зі зв’язками, хрящами і суглобами.
 5. Плоди енокі або залізного дерева. Забезпечує швидке нарощування сполучних тканин.
 6. Смола дерева суггі. Стимулює регенерацію і прискорене загоєння уражених місць.

Недоліків у нового засобу немає. Фармацевтичні препарати часто мають побічні ефекти, тоді як Orihiro не погіршує стан інших органів.

Схема застосування: спрей тонким шаром наноситься на вогнище запалення до повного всмоктування. Періодичність застосування спрею становить 3-4 рази на день.

Країна виробництва

Японія

Тип

хондропротектори широкого спектру дії

Форма випуску

спрей у флаконі

Об'єм

30 мл

Термін зберігання

24 міс.

Відгуки

Відгуків поки що немає.

Додати відгук